2. 2. 2023 17:00 - 20:00

Jak hledat nápady pro své podnikání

V první přednášce Akcelerátoru pro podnikatele, která proběhne dne 2. 2. 2023 od 17h - 20 h se podíváme na téma: Jak hledat nápady pro své podnikání
Začít podnikat je snem mnoha lidí. Proměnit sen v realitu je ale poměrně dlouhá cesta. A my vám s přípravou na tuto cestou pomůžeme. Dozvíte, jak začít podnikat a kde hledat nápady pro podnikání. Jaké podniknout první kroky, co si dopředu pořádně promyslet, kde hledat inspiraci a nápady, a jak se motivovat k dosažení svých cílů.
Přednáška je vhodná pro všechny, kteří zvažují podnikaní, rádi by v budoucnu začali podnikat, nebo jsou začínajícími podnikateli. Pro studenty SŠ, VŠ, zaměstnance i rodiče na RD. Cena přednášky je 990,-.

Přednáška je součástí výukového celku pořádaného i-start up a Akademií krizového řízení a managemntu - Akcelerátor pro podnikatele, kde v půlročním intenzivním kurzu s 10+1 přednáškami a 10 podpůrnými setkáními (koučing) se podnikatelé připraví a rozproudí své vlastní podnikání. Cena celého půlročního kurzu je 6.000,- na osobu. Pokud přijdete jako dvojice je cena 5.000,- na osobu.
Úspěšný absolvent alespoň 6 přednášek může získat po obhajobě svého projektu navíc manažerský titul BBA - Studium BBA (Bachelor of Business Administration) za cenu závěrečné zkoušky 2.000,-.

Adresa a kontakt

Adresa
Pivovarská 273, Uherské Hradiště

Zajímavá místa v okolí

Kaple sv. Rocha
(1.4 km)
Skanzen Rochus
(1.7 km)
Naučný okruh Rochus
(1.7 km)
Rozhledna Rovnina
(2.0 km)
Měšťanské vinné sklepy
(2.1 km)