Vítejte na Uherskohradišťsku

Při návštěvě Uherskohradišťska vás čekají příjemné starosti. Budete si totiž muset vybrat z pestré nabídky kraje bohatého na přírodní krásy, památky, tradice, dobré víno, léčivé vody, příjemná letoviska i komfortní centra zimní rekreace. Pojmy jako Chřiby, prales pod Velkou Javořinou, Buchlov, Buchlovice, Velehrad, Staré Město, Vlčnovské búdy, Komenský, tupeská keramika, jízda králů, Moravský muškát, lázně Leopoldov na Smraďavce, Ostrožská Nová Ves nebo Baťův kanál, vám mohou napovědět, kam zamířit nejdříve. Na Uherskohradišťsku je ale spousta dalších míst a zajímavostí, které stojí za to, abyste je objevovali sami. Až se vrátíte domů z vaší (první) dovolené v tomto kraji, dáte nám za pravdu.

Stáhněte si kompletní brožurku o turistických zajímavostech okolí Uherského Hraditě a Uherského Brodu:

TURISTICKÉ ZAJÍMAVOSTI

TURISTICKÉ ZAJÍMAVOSTI

Jestliže máte rádi památky, pak vás Uherskohradišťsko určitě nezklame. Patří k místům, kde se lidé usazovali už od pravěku. O tom přesvědčivě hovoří řada archeologických lokalit a nálezů z doby kamenné, bronzové i železné.
TRADICE A FOLKLOR

TRADICE A FOLKLOR

Uherskohradišťsko, folklor a lidové tradice patří nerozlučně k sobě.
AKTIVNÍ DOVOLENÁ A RELAXACE

AKTIVNÍ DOVOLENÁ A RELAXACE

Uherské Hradiště a jeho okolí nabízí řadu příležitostí k aktivní dovolené. Naleznete zde i možnost odpočinku a ozdravení v lázeňských nebo wellness zařízeních.
NEJVÝZNAMNĚJŠÍ AKCE

NEJVÝZNAMNĚJŠÍ AKCE

Konkrétní termíny nejvýznamnějších akcí najdete v přiloženém souboru KAM NA SLOVÁCKU V ROCE 2014 nebo na www.slovacko.cz

Nezapomeňte navštívit

Akce

Nejbližší

Chystané

Probíhající

Městské informační centrum | Masarykovo náměstí 21 | 686 01 Uherské Hradiště
tel.: 572 525 525-6 | fax: 572 525 527 | e-mail: mic@uherske-hradiste.cz

realizace Dat Internet, a.s. • 2011