Certifikáty

Městské informační centrum Uherské Hradiště už víc než osmnáct let slouží domácím i zahraničním turistům, jakož i obyvatelům města a širokého okolí. Rozsahem i kvalitou svých služeb patří mezi přední „íčka" v rámci celé republiky. MIC Uherské Hradiště splňuje náročná kritéria Asociace turistických informačních center (A.T.I.C.) a České centrály cestovního ruchu CzechTourism a řazeno - jako jedno z dvacet jedna v České republice - do nejvyšší kategorie A. V roce 2004 bylo odborníky vyhlášeno NEJLEPŠÍM INFORMAČNÍM CENTREM ČR. Široká veřejnost ho od roku 2010 podporuje hlasováním v rámci soutěže INFORMAČNÍ CENTRUM ZLÍNSKÉHO KRAJE. Tento titul poprvé hradišťské "íčko" získalo v roce 2010 a obhájilo ho v roce 2011, 2013 a 2018. V roce 2015 splnilo požadavky pro získání certifikátu I. stupně Českého systému kvality služeb. Taktéž návštěvníci MIC Uherské Hradiště dík svým vědomostem byli už několikrát ocenění titulem "Mazaní čtenáři", který uděluje odborný magazín KAM po Česku.

Český systém kvality služeb

V listopadu roku 2015 získalo Městské informační centrum Uherské Hradiště - součást sdružení pro rozvoj cestovního ruchu Region Slovácko - certifikát I. stupně Českého systému kvality služeb. Certifikát zavazuje pracovníky k dodržování principů a požadavků standardu ČSKS v souladu s jeho závaznými pravidlami, které stanovilo Ministerstvo pro místní rozvoj.

Člen A.T.I.C., kategorie A

Městské informační centrum Uherské Hradiště je od roku 2001 řádným členem Asociace turistických informačních center České republiky (A.T.I.C. ČR). Od té doby nepřetržitě splňuje náročné podmínky nejvyšší kategorie A. Podrobné informace o A.T.I.C. získáte na http://www.aticcr.cz.

Certifikát CzechTourism

Městské informační centrum Uherské Hradiště splňuje podmínky, které Česká centrála cestovního ruchu CzechTourism stanovila pro zařazení do databáze oficiálních turistických informačních center.

Nejlepší informační centrum ČR

Městské informační centrum Uherské Hradiště získalo již několikrát ocenění - v roce 2004 1. místo v kategorii "Nejlepší informační centrum v ČR zřizované městem" v soutěži NÁŠ KRAJ 2004, kterou vyhlásil odborný časopis COT.

Informační centrum Zlínského kraje

Už čtyřikrát získalo Městské informační centrum Uherské Hradiště titul INFORMAČNÍ CENTRUM ZLÍNSKÉHO KRAJE. Soutěž vypsala Asociace turistických informačních center A.T.I.C. ČR, agentura Czechtourism, vydavatelství KAM po Česku a společnost Vltava-Labe Press, a.s., která je vydavatelem regionální sítě Deník a provozovatelem stejnojmenného portálu. Cílem bylo zapojit turisty a ostatní návštěvníky informačních center do hodnocení kvality poskytovaných služeb a aktuálních informací, ochoty a profesionality obsluhujícího personálu nebo přívětivosti prostředí provozovny.

Člen sítě TIC regionu Slovácko, kategorie A

V roce 2002 propůjčilo sdružení Region Slovácko Městskému informačnímu centru CERTIFIKÁT "člen sítě TIC regionu Slovácko, kategorie: regionální TIC.