Žehnání svatomartinského vína

Žehnání svatomartinského vína

🥂 🏇 Tradice jsou tradice a ty se u nás dodržují. Ve čtvrtek 11. 11. v 11:11 k nám zavítá svatý Martin na svém bílém koni a předá víno knězi k symbolickému požehnání nové úrody. Všichni návštěvníci budou mít možnost ochutnat vzorky svatomartinských i mladých vín na Masarykově náměstí. Samotné degustaci vždy předchází kulturní program v podobě folklorních vystoupeních, zhlédneme také ztvárnění legendy o svatém Martinovi a jeho plášti. 🏇 🥂

Termíny

  • 11. 11. 2021 • 10:45 - 18:00

Adresa

Masarykovo náměstí
686 01 Uherské Hradiště

Kontakt

Předprodej vstupenek

Od 3. 11. do 10. 11. 2021 poledne zde můžete pohodlně pořídit vstupenku na Žehnání Svatomartinského vína, které proběhne 11. 11. 2021 na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti. V den konání akce se pak můžete bezstarostně vydat na ochutnávku vín PŘEDNOSTNĚ a BEZ ČEKÁNÍ VE FRONTĚ.

Svatomartinská vstupenka: 200,- Kč
(náramek s dobíjecím čipem a kreditem na 5 degustačních vzorků, sklenička SVATOMARTINSKÉ, katalog)

 

Svatomartinská bezpečně

Protože je naším cílem, abyste se na naší akci cítili bezpečně, sepsali jsme změny v organizaci tradiční a zaužívané akce, které nám k našemu cíli jednoduše dopomohou.

  • Velký stan, kde se všichni mačkají, jsme nahradili jednotlivými stánky kolem celého náměstí. Budete moci procházet a degustovat přesně v takové vzdálenosti od ostatních, abyste se cítili sami bezpečně.
  • Frontu u vstupu jsme nahradili předprodejem vstupenek na www.slovacko.cz/zehnanivin. Nemusíte čekat na Martina a můžete si vstupné zakoupit už teď. Vyzvednete jej na Městském informačním centru v Uherském Hradišti ještě před akcí samotnou a pak už jen od půl 12 degustujete bez dalších front.
  • Systém „žetonků“ jsme nahradili daleko bezpečnějším bezkontaktním čipovým náramkem. Obdržíte jej při zakoupení vstupenky. Na místě samotném jen přijdete ke stánku, přiložíte čip ke čtečce a degustační pohárek je váš. Dobíjet si můžete libovolně ve stánku „registrace“, nejste vůbec ničím omezeni.  

 

Myslíme na vás a těšíme se, že si s námi sv. Martina užijete.

Fotogalerie