Na kole vinohrady Uherskohradišťska - otevírání vinařských stezek

Na kole vinohrady Uherskohradišťska - otevírání vinařských stezek

Termíny

  • 17. 4. 2010 • 08:00 - 17:30

Adresa

Uherské Hradiště
686 01 Uherské Hradiště

Kontakt

telefon: 572 525 526

Na kole vinohrady Uherskohradišťska

Otevírání vinařských stezek Uherskohradišťska

POSLEDNÍ INFORMACE

Na zítřejší akci se můžete těšit na tři vinné trasy a jednu trasu rodinnou s otevřenými historickými památkami... Na otevřené sklepy narazíte na trasách Rulandského bílého, Blatnického roháče a Muškátu moravského. Podrobný průběh tras bude na plánku, který obdržíte při registraci na Masarykově náměstí. Některé trasy se z důvodu rozmoklého terénu vedou po místních komunikacích nikoli přírodou (Jedná se především o úsek před obcí Blatnička a mezi Modrou a Jalubím). Účast je na vlastní nebezpečí...

Vyberte si jednu z několika tras a vyražte na příjemný sobotní výlet.

Seznam tras a jejich zastávek obdrží účastníci při registraci.

Program:

8.00 - 9.00 Registrace účastníků na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti

9.00 - 10.00 Starty jednotlivých stezek (Moravský Muškát, Rulandské Bílé, Blatnický Roháč a Za historií a vínem pro rodiny s dětmi) NA STEZKU BLATNICKÝ ROHÁČ MŮŽETE VYRAZIT I Z UHERSKÉHO BRODU... ZAHRADA PANSKÉHO DOMU, 9. 00 REGISTRACE, 9.30 START (Stezka bude vést z Uherského Brodu přes Nivnici, Dolní Němčí do Hluku a pak se napojí na stezku Blatnický Roháč)

10.00 - 15.00 Individuální výlet po značených stezkách, návštěva vinných sklepů, nebo historických památek

15.00 - 17.30 KULTURNÍ PROGRAM ZMĚNĚN: Z DŮVODU DNŮ SMUTKU PROBĚHNE POUZE losování o ceny, výstava a projížďka historických kol Bicyklubu Uherský Ostroh. Vystoupení folklórního souboru písní a tanců Handrlák, CM Ohnica a Ženského sboru z Kunovic JE ZRUŠENO.

Fotogalerie